Topánky na platforme

Topánky na platforme

Topánky na platforme

Na trhu sa vyskytuje obrovský počet druhov rôznych topánok pre ženy. Či už sú to lodičky, topánky na veľkom, alebo malom podpätku, plesová obuv, dámske botasky, a tak ďalej. Niekedy si sami neviete vybrať, po ktorých topánkach siahnete. Jedny z kvalitných kúskov, ktoré existujú sú topánky postavené na platforme.

Platformová obuv patrí medzi dámske, sexi topánky, ktoré oslnia vďaka podpätku, ktorý siaha do obrovskej výšky. Platformu si môžete zvoliť sami podľa vlastnej chuti. V obchodoch nájdete tri druhy prevedenia, nízke, stredné a vysoké. Poslednú dobu je tento druh obuvi medzi dámskym pokolením veľmi obľúbený. Na platforme nestoja len obyčajné topánky, ale taktiež môžeme nájsť aj kozačky a sandálky takéhoto typu.

Platformová obuv patrí medzi topánky, ktoré z Vás spravia elegantnú ženu a budete sa v nich cítiť skutočne luxusne. Dokážu opticky zväčšiť nohy, čo ocení každá dáma, ale samozrejme aj muži, ktorý si tak na nohách potrpia.

Aby ste dbali aj na svoje zdravie je dobré vybrať si vždy plochú platformu. Pri tomto druhu sa Vaša noha takmer vôbec neničí, a budete sa v nej cítiť komfortne. Odporúča sa nosiť najmä modely so širokým klinom, alebo platformou, ktorá je už takmer rovnobežná so zemou. Tým sa zníži tlak na Vaše chodidlá. Nikdy neuprednostňujte topánky s úzkou špičkou, ktoré tlačia celú prednú časť nohy k sebe a to častokrát zaviní poškodenie samotnej nohy. Môže sa stať že Vám to spôsobí nervové bolesti, otlaky, kurie oká a pľuzgiere.

Platformové topánky sú nádherné a elegantné. Avšak pri výbere buďte vždy opatrná a nedajte sa zlákať prehnanými tvarmi. Vždy radšej uprednostníte Vaše zdravie pred celkovým dojmom. Nohy Vám raz za to poďakujú.

 

2 Responses to “Topánky na platforme”

  1. lucia hovorí:

    velkost 39

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>