Biele topánky

Biele topánky

Biele topánky

Farba topánok vždy zohráva dôležitú časť v nákupe topánok. Farba dokáže o nás vypovedať v akej nálade momentálne sme, aký máme vkus, a taktiež vyjadruje naše emócie. Častá farba, ktorá sa pri nákupoch vyberá je práve biela.

Biela je od nepamäti symbolom čistoty, nevinnosti a dobra. Je farbou, ktorá v sebe nesie pozitívny odkaz. Biela sa často používa pri výnimočných, spoločenských akciách akou je napríklad svadba, alebo ples. Často ju môžeme vidieť v kombinácii s čiernou farbou, s ktorou vytvárajú nádherný kontrast, ktorý je skutočne módnou záležitosťou.Pokiaľ skombinujete biele topánky s čiernym outfitom, nič tým nemôžete pokaziť, práve naopak.

Biela obuv je vhodná na nosenie najmä v letných mesiacoch, keďže nedokáže absorbovať svetlo, a preto je Vaša noha vetraná a cítite sa maximálne komfortne. Okrem čiernej farby môžete bielu kľudne kombinovať aj s pastelovými farbami, pričom vznikne dokonalý celkový dojem.

Tento druh farby samozrejme obsahuje aj určité nevýhody. Žiadne farebné prevedenie nieje také náchylné na špinu, akým je práve biely odtieň. Čistenie je vždy najzložitejšie, keďže na topánkach je vidno aj tu najmenšiu škvrnu. Rozhodujúce je taktiež či ide o koženú, alebo nekoženú obuv. Nekoženú je možné bez problémov vyčistiť aj v pračke, avšak pri koženej treba použiť špeciálne prípravky, aby sa materiál nepoškodil.

Bielu obuv určite používajte najmä v lete keď je zem ako tak čistá. Pokiaľ by ste riskli, a vytiahli tento druh topánok napríklad do zimy, pripravte sa na to, že čistenie budete mať na programe každý deň.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>